לחיות בריא עם מזון אורגני – יתרונות, טיפים ואפשרויות משלוח

אכילת מזון אורגני הופכת פופולרית יותר ויותר בקרב אנשים בעלי מודעות לבריאות.
מזון אורגני גדל ללא שימוש בדשנים סינתטיים, חומרי הדברה או כימיקלים אחרים, מה שעוזר לשמר את ערכו התזונתי ומונע ממנו להכיל רעלים שעלולים להזיק לנו עם הזמן. אכילת מזון אורגני יכולה לספק מספר יתרונות הן לבריאות והן לסביבה.

הסוגים השונים של מזונות וירקות אורגניים הזמינים בשוק

המודעות לאיכות המזון שאנו אוכלים עולה בקרב רבים בתקופה זו, ובמיוחד בירקות אורגניים אשר הופכים פופולריים יותר ויותר בשוק.
אחד הדברים שמבדילים את התוצרת האורגנית מהרגילה, הוא תהליך הגידול של הירקות אשר מקפיד על גידול קרוב ככל האפשר לצורה בה היו מגדלים אבותינו את היבול שלהם, ללא שימוש בדשנים וחומרי הדברה סינתטיים.
כיום לעומת זאת, גם לחומרי ההדברה יש תחלופה אורגנית. ישנם חומרים מתקדמים אורגניים או ביולוגיים אשר עוזרים ומייעלים את תהליך הגידול, ועדיין שומרים על איכותם וטעמם.
ישנו מבחר גדול מאד של סוגי מזון וירקות האורגניים הקיימים כיום בשוק, והמחבר רק ממשיך לגדול ולהתרחב מיום ליום.
מוצרים כמו פירות, ירקות, דגנים, גבינות ומוצרי חלב, בשר שגדל וניזון ממזון אורגני, מיני מאפים, כל אלה ועוד עשרות רבות של מוצרים מצויים כיום בשוק. השפע של המזון האורגני משפיע גם על המחיר, וכיום מחיריהם של הירקות האורגניים למשל, אינו גבוה בהרבה מהירקות הרגילים ובמקרים מסוימים אף זהה.

ירקות אורגניים

לאכול בריא גם כשאין מוצרים אורגניים בסביבה

לאכול בריא זה לא תמיד קל בעולם שלנו שמלא בגירויים, במיוחד אם אתם מנסים לדבוק בתזונה אורגנית כאורח חיים. אך על החשיבות של זה אין עוררין אם כי נדרש זמן וידע כדי לוודא שהגוף שלנו מקבל את הרכיבים התזונתיים הנכונים מהמזון שאנחנו אוכלים.
ובכל זאת, עם קצת מידע פשוט ורצון לאורח חיים בריא, אפשר לוודא שהגוף שלנו מקבל את התזונה שהוא צריך גם אם המוצרים האורגניים לא בהישג יד.

  • כעדיפות ראשונה, כמובן שעדיף לבחור מזון אורגני במידת האפשר. אך אם אינכם מוצאים אפשרות אורגנית, תעיפו מבט ברכיבים של המוצר (במידה ולא מדובר בירקות). ודאו שהמוצר הופק ללא חומרי הדברה, קוטלי עשבים, דשנים סינתטיים או שיטות חקלאות קונבנציונליות אחרות שעלולות להזיק לבני אדם ולסביבה כאחד.
  • נסו לרכוש מוצרים בחנויות טבע מקומיות שאתם מכירים. קניית מוצרים מקומיים היא דרך מצוינת להיות בטוח שהמזון שאתה מכניס לגופך טרי ואינו מזוהם במזהמים מתהליכי הובלה ארוכים. זה גם אומר שיש סבירות מסוימת להכיר את החברה או אפילו החקלאי שגידל את האוכל שלך, מה שמקטין את הסיכון להימצאותם של חומרי הדברה או כימיקלים שונים באוכל שלכם גם אם הוא לא אורגני.
  • אכלו מגוון רחב של מאכלים על מנת כדי להבטיח שאתם מזינים את הגוף שלכם היטב. השתדלו לאכול מוצרים שאינם מעובדים.

שירותי משלוח מזון אורגני – תוצרת טרייה בפתח ביתך בקלות!

שירותי משלוח מזון אורגני מחוללים מהפכה בדרך שבה אנו מקבלים תוצרת טרייה.
הם מקלים על חיינו ומקנים לנו גישה קלה לפירות אורגניים, ירקות אורגניים ומבחר גדול של תוצרת מקומית ואיכותית שמגיעה עד פתח ביתנו.
משלוח מוצרים אורגניים מיטיב עם כל הצדדים:
עבורנו הצרכנים זאת דרך קלה בבחירת חיים בריאים!
מצד שני, תוכלו לתמוך כך בחקלאים מקומיים וליהנות מהתוצרת הטרייה ביותר ובמקביל לתמוך בכלכלה ובסביבה המקומית שלנו!
על ידי מעבר לאכילת מזון אורגני יותר היום, תוכל לקצור את כל היתרונות הללו וליהנות מאורח חיים בריא יותר.

בתיאבון 🙂

משלוח ירקות אורגניים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *